Wózek transportowy CLAX

KONIEC Z CIĘŻKĄ PRACĄ I DŹWIGANIEM CIĘŻARÓW

Bo przecież praca i życie mogą być znacznie lżejsze! Zamiast dźwigać teczki z dokumentami (lub jakiekolwiek inne materiały i ciężary) możesz je lekko przewieźć w każde miejsce na jedynym tego rodzaju wózku - CLAX. PRACA IDZIE SZYBCIEJ, bo na zawołanie masz pomocnika, który za Ciebie przenosi ciężary. Jest zawsze gotowy do pracy (za Ciebie), a nie trzeba mu płacić pensji, nigdy się nie męczy ani nie choruje.

1

  • Wózek CLAX został solidnie wykonany z lekkiego aluminium (waży 6,7 kg), jest zwrotny i bardzo łatwo się prowadzi. Na obu jego platformach możesz przewieźć do 60 kg (na dolnej do 40 kg, na górnej do 20 kg).
  • Dodatkowy wygodny rozkładany kosz możesz zapakować nawet małymi drobiazgami, które się nie rozsypią po drodze i przenosić go niezależnie od wózka.
  • Dzięki dużym tylnym kółkom możesz nim jeździć nawet po schodach.
  • Mocny hamulec zatrzyma wózek CLAX w tym miejscu, w którym go postawisz. Nigdzie nie ruszy się bez Ciebie.
  • A po skończonej pracy łatwo go złożyć (w 2 sekundy), bez wysiłku przenieść i schować nawet w kącie, bo prawie nie zajmuje miejsca.

MAŁY WÓZEK – WIELKA POMOC

Wózek CLAX posłuży Ci nie tylko do ułatwienia pracy w firmie, bo po pracy możesz z nim wybrać się na zakupy. Zamiast brać tradycyjny koszyk w zamian za monetę – ładujesz wszystko na swój CLAX i nie musisz wracać od samochodu, bo zabierasz go razem z zakupami.

 

Odpocznij przy prowadzeniu!

To takie łatwe i lekkie, że każda praca może stać się przyjemnością.

CZEKA W KĄCIE NA SWOJĄ KOLEJ

Niewielkie rozmiary wózka CLAX sprawiają, że możesz go przechowywać bez zajmowania cennej przestrzeni.
ŁATWO GO PRZENOSIĆ, PRZEWOZIĆ I PRZECHOWYWAĆ – do momentu, gdy potrzebujesz jego pomocy. W dwie sekundy jest gotowy do pracy – wystarczy jeden ruch ręką.

Masz coś do przewiezienia?

 

Wózek CLAX z jednym składanym koszem tylko

640,00 zł netto

 

 

 

Możliwe są różne formy płatności – najlepiej zapytaj, znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jeśli masz jakieś pytania, związane z wózkiem CLAX – zadzwoń pod numer 502 412 589, a otrzymasz wszystkie odpowiedzi. Możesz też napisać e-mail na adres: pawber7@gmail.com lub skorzystać z poniższego formularza.

Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są obowiązkowe.

Nazwa firmy(*)

Miasto

Numer telefonu

Adres e-mail (*)

Temat

Wiadomość