Spinacze do papieru Jalema PaperClick

7175500_paperclick-241x300 Kod produktu: 7175500

Cena za 1 opakowanie(25 sztuk): 40,65 zł netto

Ciężko ogarnąć te wszystkie papiery na biurku? I ten bałagan wokoło? Nie wiesz, za co się najpierw zabrać? Mętlik w głowie?
To tylko kwestia lepszej organizacji – możesz ją sobie zapewnić dzięki spinaczom do papieru Jalema PaperClick.

Nie są to zwykłe spinacze, które wyglądają trochę jak agrafki … i które jednorazowo łapią niewielką ilość kartek … i które szybko się gną i niszczą … i do tego giną (pewne badanie z 1994 roku wskazuje, że ginie ich średnio 23% w każdej firmie)…

Z kolei spinacze Jalema PaperClick są inne – są mocniejsze, większe, są bardziej pojemne, wyjątkowo trudno je zniszczyć, a do tego łatwe i szybkie w użytku.

Robota papierkowa, choćby w rękach starego, wprawnego księgowego z brodą, nie może się dziś obyć bez tych pozornie prostych klipsów – ale jakże praktycznych! Do tego stopnia, że amerykański magazyn Psychology Today pół żartem, pół serio okrzyknął je „(…) najlepszym przyjacielem człowieka przy biurku.”

W praktyce nie potrzebujesz ich wiele. Jalema PaperClick nie psują się jak te na wzór agrafek. Służą dożywotnio. Jednorazowo ściskają o wiele, WIELE więcej kartek papieru. Oczywiście możesz spiąć tylko dwie kartki. Ale jeśli chcesz, możesz spiąć gruby plik – nawet o objętości 0,5cm. W efekcie wystarcza już jeden lub dwa pojemniczki tych spinaczy na biurko.

W opakowaniu jest 25 sztuk. Policz teraz, ile masz biurek i pracowników w firmie, organizacji czy instytucji. Następnie przejdź do zakładki Kontakt. Zadzwoń do nas i powiedz, ile opakowań potrzebujesz. Zrób to dzisiaj, a już za trzy dni możesz się cieszyć lepszym porządkiem, lepszą organizacją, większym komfortem pracy.