My Weblog: istanbul elektrikci

Listwy plakatowe JalemaGrip

Oto kilka rzeczy, których powinieneś szukać w produktach do prezentacji informacji. Bez nich panelom i systemom brakuje tego, co powinieneś mieć...

panel-informacyjny-jalemagrip

Listwy plakatowe od 22 cm do 240 cm, cena za 1 cm wynosi 2,00 zł netto

 

Prostota

Wszystko zmierza ku upraszczaniu. To, co proste, zdumiewa pod wieloma względami – łatwość w obsłudze, oszczędność miejsca, elegancja, praktyczność, porządek.

Jeśli do tej pory korzystałeś ze standardowego rozwiązania – wielkiej, białej tablicy do prezentowania informacji – to sam dobrze wiesz, czym się kończy brak prostoty: wokół pełno pinezek … albo mnóstwo starych, zniszczonych magnesów … a na tablicy ślady od taśm samoprzylepnych, których ciężko się teraz pozbyć…

Oszczędność

Wielka biała tablica… – prócz tego, że nie sposób ją przestawić, to jeszcze zajmuje niepotrzebnie mnóstwo miejsca. Gdyby tego było mało, to w dodatku pochłania cenny czas – musisz ją myć, musisz zbierać pinezki lub magnesy, musisz pilnować, żeby się nie zgubiły. A jeśli się zgubią, musisz kupować nowe.

Co powiesz, aby pozbyć się tych kłopotów raz na zawsze? Przedstawiamy…

Nowoczesne listwy plakatowe JalemaGrip

Panel prezentacyjny JalemaGripOto system, który ma wszystko, czego potrzebuje współczesna firma, instytucja i organizacja do sprawnej prezentacji informacji.

Stanowi on świetną alternatywę dla przestarzałych rozwiązań – wielkich, nieporęcznych tablic bez możliwości przestawiania, przesuwania i składania, gdy nie są używane.

Sekret JalemaGrip kryje się w unikalnym mechanizmie zaciskowym, który sprawnie przytrzymuje twoje papiery, plakaty, wykresy, rysunki, schematy, fotokopie oraz inne duże i małe materiały.

Montuje się go na dwa sposoby. Pierwszy – dzięki mocnej taśmie dwustronnej. Drugi – dzięki wliczonemu w cenę zestawowi montażowemu na bazie silnych magnesów.
Zastosowanie JalemaGrip jest bardzo szerokie. Świetnie sprawdza się w szkołach, na uczelniach, salach konferencyjnych, małych i dużych biurach, stanowiskach do kontrolingu i analiz oraz dosłownie wszędzie, gdzie znajdzie się trochę wolnego miejsca na ścianie lub tam, gdzie można przyczepić magnesy, na których zawiesisz uchwyt.

Dodatkowo jego aluminiowe szyny są niezwykle estetyczne i eleganckie, co tworzy aurę profesjonalizmu i wysokiej znajomości rzeczy.

Wizualnie wyprzedza stare rozwiązania prezentacyjne o lata świetlne. Użytkowo w tej chwili nie ma sobie równych. Oszczędnościowo jest nieporównywalny z żadnym innym systemem.

W rezultacie tych wszystkich zalet JalemaGrip używają już nie tylko firmy, organizacje i instytucje. Jego ergonomię, prostotę i praktyczność docenia również służba zdrowia, dla której służy jako uchwyt na zdjęcia rentgenowskie.

Dostępny w pięciu długościach: 34cm, 60cm, 90cm, 120 cm i 240cm. Jeśli chodzi o magnesy mocujące, do dyspozycji masz trzy długości: 34, 90 i 120cm.

Natomiast trwały mechanizm przekładni z plastikowymi rolkami gwarantuje pewny uchwyt i szybkie uwalnianie dokumentu. A najważniejszy przy tym jest fakt, że żaden inny system nie jest równie łatwy w użyciu i montażu, co JalemaGrip.

Wypróbuj JalemaGrip do prezentacyjny w swojej firmie – sprawdź, ile znaczy w praktyce – a już nigdy nie wrócisz do starych, niewygodnych i nieporęcznych rozwiązań.

Po przeszło 50 latach udoskonaleń, mamy odwagę wyznać, że to najlepszy produkt w swojej kategorii. Jeśli chcesz dla siebie i swoich współpracowników tego, co najlepsze, przejdź teraz do zakładki Kontakt.

Jesteś już zdecydowany? Wtedy po prostu złóż zamówienie drogą, która najbardziej ci pasuje – telefonicznie, e-mailowo lub osobiście, przyjeżdżając do siedziby firmy. Chciałbyś najpierw o coś zapytać? Śmiało – chętnie pomożemy, podpowiemy i doradzimy.

Zobacz również krótkie video:

Listwy plakatowe od 22 cm do 240 cm, cena za 1 cm wynosi 2,00 zł netto