JalemaClipex do akt

Niektóre dokumenty przechowujesz w szafie, żeby mieć je pod ręką. Inne trzymasz w archiwum, bo tak nakazują przepisy. W drugim przypadku, kiedy archiwizacja trwa 30, a nawet 50 lat, nie wystarczą już zwykłe i ogólnodostępne klipsy archiwizacyjne. Fakt, z pozoru mają one pewną zaletę. Są tanie. Ale… kolejny fakt: wytrzymują 2 lata. Kolejny: po ich upływie plastik parcieje (staje się kruchy). Kolejny: klipsy zaczynają się łamać. Kolejny: musisz kupować nowe… i narażać się na dodatkowe koszty. Dlatego gdy chodzi o długotrwałą archiwizację, potrzebne są klipsy, którym przede wszystkim niestraszny ząb czasu. Takie, które nie zostawią skaz i dziwacznych zabrudzeń przy otworach perforacyjnych. Takie, które przetrzymają dokumenty przez dekady, pozostawią je nienaruszone i same się nie połamią.

jalemaclipex_petrol Kod produktu: 5720049

Cena za 10 sztuk: 9,50 zł netto

 

Tylko co robi tak wielką różnicę? Co sprawia, że zwykłe klipsy musisz kupować 50 razy na 100 lat, a JalemaClipex jeden raz na 100 lat?

Jalema Clip

Tworzywo.

Inne, plastikowe klipsy zawierają zmiękczacze, PCV i kwasy, przez co musisz je wymieniać nawet co 2 lata na nowe. Kupując je tanio, okazuje się, że kupujesz je drogo.

Jalema Clipex

Z kolei JalemaClipex bazuje na specjalnie opracowanym materiale zgodnym z surowymi normami ICN2 oraz ICN12, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo.

Dzięki temu z JalemaClipex możesz być spokojny o wszystkie swoje dokumenty, a ostatecznie o swoje pieniądze. Kupujesz raz i archiwizujesz przez resztę życia.

Przejdź teraz do zakładki Kkontakt i napisz lub zadzwoń do nas. Jak zawsze możesz liczyć na fachową pomoc, sugestie i podpowiedzi. Doradzimy, które produkty i w jakiej ilości pomogą ci przechować najważniejsze dokumenty tak długo, jak tego potrzebujesz.