My Weblog: istanbul elektrikci

JalemaClip Standard

JalemaClip to elastyczny i giętki mechanizm do kompaktowego spinania dokumentów. Jego przemyślaną i prostą konstrukcję oraz wyjątkową praktyczność doceniło już wielu przedsiębiorców i organizacji z przeróżnych branż. Jest niezastąpiony tam, gdzie wygoda, łatwość i szybkość w pracy ma znaczenie

jalemaclip_Standard–do_spinania_dokumentow Kod produktu: 5710000

Cena za 10 sztuk: 8,00 zł

 

  • Prostota mechanizmu pozwala wpinać i wyjmować dokumenty najwyżej w kilka sekund, oszczędzając czas na najważniejszą pracę
  • Miękki i przy tym trwały materiał eliminuje ryzyko darcia i rwania się spiętych dokumentów, przez co zachowują idealny stan na lata
  • Rozmiar dokumentów nie stoi na przeszkodzie – JalemaClip ma uniwersalne zastosowanie i pasuje do wszystkich, nawet najmniej popularnych rozmiarów
  • Całkowita odporność na złamania – to dzięki mocnemu tworzywu oraz giętkiej gumie o wysokiej sprężystości
  • Schludna budowa pozwala kartkować plik dokumentów jak zwykłą książkę
  • Dostępny w dwóch rozmiarach 6 i 9 cm !
W praktyce nie ma sobie równych

oszczędność miejscaPrzydałoby się zwolnić jakąś 1/3 przestrzeni w twoich biurach, szafach i archiwach? Teraz to możliwe! Spójrz na fotografię po lewej – sam widzisz, czasem to nawet więcej niż 1/3!

JalemaClip jest przede wszystkim właśnie po to – by zwalniać niepotrzebnie zajmowaną przestrzeń. Plik dokumentów zajmuje dokładnie tyle, ile ma kartek papieru, nie więcej. Przyznasz – spora oszczędność?

Ale to nie wszystko…

Kseruj szybciej niż zwykle

szybkie kserowanieNikt nie lubi kserować. Dlaczego? Bo to nieporęczne, bo robi się mętlik, bo trzeba pilnować, żeby nie pomieszać kartek i nie narobić sobie dodatkowej roboty przy układaniu.

Dość tego – teraz, kiedy trzeba zrobić kopię jednej strony albo wszystkich stron, nie musisz już rozpinać całego pliku! Wystarczy, że otworzysz potrzebną stronę, położysz ją na kserokopiarce, wciśniesz przycisk i gotowe.

Z użyciem JalemaClip nie ma konieczności wyjmowania kartek. Nie ma znaczenia, czy pierwsza, czy środkowa czy ostatnia – wszystkie widoczne są tak samo dobrze. Daje to szybkość w działaniu i pełen komfort pracy. No i spokój, ponieważ nic się nie pomiesza.

Oferta Jalemy jest bardzo szeroka, ale gdybyś miał zainwestować tylko w jeden produkt (przynajmniej na początek), niech to będzie JalemaClip – zrobi on wielką różnicę. Ułatwi pracę. Przyspieszy działanie. Zwolni mnóstwo miejsca.

Co powiesz, żeby przekonać się o tym w praktyce – na własne oczy? Kliknij w Kontakt i odezwij się do nas. Możesz liczyć na pomoc osoby doświadczonej w organizacji biur. Zasugeruje ci najlepsze rozwiązania, a nawet oceni, ile przestrzeni da się zwolnić w twoim biurze lub całej firmie czy organizacji. Pamiętaj: pomocna rozmowa, a nawet spotkanie, są zupełnie niezobowiązujące. Ostateczną decyzję zawsze podejmujesz TY.